laweta wynajem koszalin

Wynajem sprawdź nas


Oferujemy:

  • Renault Master z 2019 (4840 mm x 212a) .
    Auto posiada pojedynczą kabinę z kabiną sypialną. Wyposażone jest w nowoczesną wyciągarkę elektryczną oraz przyczepę uchylną na podnośniku, co ułatwia załadunek oraz rozładunek, nawet w miejscach do tego nieprzystosowanych. Laweta ma ładowność do 2500 kg.
  • Przyczepa samochodowa

Auta są nowe i na bieżąco serwisowane w autoryzowanych punktach, dzięki czemu możecie być Państwo pewni ich niezawodności. Po każdym kliencie auto jak i przyczepa jest sprawdzana pod kątem usterek.

Gwarantujemy, że wypożyczany sprzęt będzie sprawny, czysty i z działającą klimatyzacją.

Oferujemy wynajem krótkoterminowy (na godziny), a także średnio- oraz długoterminowy, przy którym istnieje możliwość negocjacji cen.
Lawetę samochodową oferujemy do indywidualnego wynajmu, istnieje też możliwość wynajęcia sprzętu wraz z obsługą kierowcy. Cenę ustalamy indywidualnie, w zależności od dystansu oraz czasu potrzebnego na transport. Możliwy jest zarówno transport krajowy jak i międzynarodowy.

W przypadku wynajmu przyczepy samochodowej, wymagane jest

  • okazanie prawa jazdy kategorii B
  • dowodu rejestracyjnego auta,
  • dowód opłaconego ubezpieczenia OC.

W przypadku wynajmu indywidualnego wymagane jest tylko okazanie prawa jazdy kategorii B.

We wszystkich przypadkach pobierana jest kaucja zwrotna w wysokości 500 zł. Jesteś ciekaw szczegółów? Napisz do nas z zapytaniem ofertowym.

Kiedy przyda się laweta – wynajem Koszalin

Istnieje wiele sytuacji, w których może zaistnieć potrzeba wypożyczenia dodatkowego środka transportu. Nasza usługa wynajmu lawety w Koszalinie sprawdzi się na przykład wtedy, kiedy Twój pojazd ulegnie uszkodzeniu. Dzięki naszemu wsparciu będziesz mógł dalej pracować, gdy tymczasem Twoja firmowa autolaweta będzie jeszcze pozostawała w naprawie. Dzięki temu zminimalizujesz koszty związane z awarią.

Nasze wsparcie przyda Ci się również wtedy, kiedy będziesz potrzebował przewozu samochodów na event motoryzacyjny lub do Twojego salonu z pojazdami używanymi. Jeśli jest Ci niezbędna laweta, wynajem Koszalin, oferowany na naszej stronie internetowej usługi stanowią najlepszy wybór. Zapewnimy Ci kompleksowe wsparcie dostosowane do Twoich oczekiwań. Jednocześnie ograniczymy formalności do minimum, abyś dokładnie wiedział, na co się decydujesz. Korzystając z naszych usług, możesz być pewien, że otrzymasz pomoc w konkurencyjnej cenie, a przez cały okres współpracy pozostaniemy do Twojej dyspozycji. Nie ma dla nas znaczenia, czy decydujesz się na wynajem autolawety w Koszalinie na jeden dzień, tydzień czy dłuższy czas. Do każdego klienta podchodzimy z równym zaangażowaniem.

Wynajem wraz z kierowcą

Jeśli chcesz, aby pojazd poprowadził doświadczony kierowca, również zachęcamy do skorzystania z oferty naszej firmy. Możesz zdecydować się na naszą obsługę i zająć się prowadzeniem biznesu lub innymi sprawami, w czasie, w którym Twoje samochody przewiezie autolaweta. Wynajem Koszalin dostarczy Ci nie tylko pojazd, ale też wsparcie doświadczonych pracowników. W zależności od Twoich potrzeb, pojadą oni na drugi koniec kraju lub nawet za granicę.

Autolaweta wynajem Koszalin – informacje o cenie

Co ważne, niezależnie od indywidualnych ustaleń, klient zawsze informowany jest o kosztach usługi. Dzięki temu już na wstępie ma świadomość, ile będzie musiał zapłacić. To pozwala uniknąć niemiłych niespodzianek. W przypadku zdecydowania się na wynajem lawety z kierowcą, także zostaniesz powiadomiony o cenie usługi. Poinformujemy Cię, ile może wynieść transport do Niemiec, Holandii czy przewóz samochodów do innego miasta w Polsce.

Szybkie wsparcie profesjonalistów

Decydując się na naszą obsługę, przekonasz się, że dbamy o każdy szczegół współpracy. Jesteśmy terminowi, pilnujemy bezpieczeństwa przejazdów, a także dostosowujemy ceny w zależności od czasu korzystania z naszych pojazdów, wyboru wsparcia naszego kierowcy i tym podobnych czynników. Dzięki temu klient zawsze może spodziewać się elastycznych i konkurencyjnych cen. Jeśli chcesz poznać orientacyjną ofertę wynajmu lawety w Koszalinie, napisz do nas, a chętnie udzielimy Ci szczegółowych informacji.

Na bieżąco dbamy o naszą flotę, wykonując przeglądy przed i po każdym wyjeździe w trasę. Nasi pracownicy posiadają niezbędne kwalifikacje i uprawnienia. Prowadząc pojazdy, kierowcy dbają o bezpieczeństwo na drogach oraz odpowiedni przewóz mienia. Dzięki temu możesz być pewien, że Twoje ładunki dotrą na miejsce w niezmienionym stanie. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszych usług!

 

 

Sprawdź nasze inne usługi: holowanie pojazdów Koszalin i transport wielkogabarytowy Koszalin