transport wielkogabarytowy koszalin

Do czego Ci laweta?

Nie oczywiste zastosowania


Wielu z nas lawety samochodowe kojarzą się tylko z pomocą drogową i koniecznością transportu niesprawnego auta na miejsce naprawy. My przełamujemy ten stereotyp. Lawety samochodowe, dzięki elektrycznym wyciągarkom oraz systemowi uchylnemu na podnośniku, pozwalają na łatwy załadunek oraz rozładunek przedmiotów o nietypowym kształcie czy dużej wadze, innymi słowy na transport wielkogabarytowy. Koszalin i okolice to rejony, z których pochodzi najwięcej naszych klientów. Dzięki temu nie muszą one być rozkładane do transportu, co jest oszczędnością nie tylko czasu, ale i pieniędzy. Przewozimy m.in.:

  • Sprzęt rolniczy (kosiarki, opryskiwacze, ciągniki)
  • Sprzęt i materiały budowlane
  • Meble ogrodowe, sprzęty domowe

W ramach prowadzonej przez nas usługi zajmujemy się transportem wielkogabarytowym w Koszalinie, który wymaga nie tylko wielu pozwoleń, ale również odpowiednich umiejętności, jeśli chodzi o prowadzenie pojazdów. Dlatego też warto zaufać profesjonalnej firmie, która bez problemu zajmie się dla Ciebie transportem wielkogabarytowym wielu towarów i materiałów.

Postaw na transport wielkogabarytowy Koszalin

Dlaczego warto zdecydować się na wybór usług przewozowych u prawdziwych profesjonalistów? Przede wszystkim w Dominik Trans posiadamy wszystkie potrzebne zezwolenia, a także umiejętności, dzięki którym przewożone towary docierają na miejsce bezpiecznie, a przede wszystkim na czas. Ponadto powierzając nam ich dostarczanie w wybrane miejsce stawiasz na to, że dotrą one do celu bez najmniejszych uszkodzeń. Odpowiednio zabezpieczamy różnego rodzaju towary, tak aby podczas transportu wielkogabarytowego nie przesuwały się one, a także aby zmniejszyć maksymalnie turbulencje, jakie powstają podczas jazdy.

Dopasujemy się do potrzeb Klientów

Dominik Trans cechuje również wyjątkowo indywidualne podejście do każdego Klienta – wynika to z tego, że każdy może zlecić nam przewóz zupełnie różnych towarów o odmiennych kształtach, wadze, jak i rozmiarach. Dlatego, jeśli chcesz być pewny, że Twoje materiały lub produkty dotrą do celu, postaw na transport wielkogabarytowy w Koszalinie właśnie u nas - ani się obejrzysz, kiedy Twoje zlecenie będzie już w wyznaczonym przez Ciebie miejscu.

Kto może skorzystać z naszych usług przewozu różnych towarów, przedmiotów i materiałów? Tak naprawdę każdy, kto tylko tego potrzebuje! Najwięcej naszych Klientów pochodzi z Koszalina lub najbliższych okolic ze względu na usytuowanie tam naszej siedziby. Chociaż nie mamy problemu, aby dowieźć Twoje towary w każde miejsce na mapie Polski.

To jednak nie wszystko na co możesz liczyć korzystając z usług naszego przedsiębiorstwa. W ramach działalności firmy Dominik Trans możemy również wynająć Ci naszą lawetę, jeśli wolisz sam przewieźć wybrane sprzęty rolnicze bądź materiały budowlane.
 

 

Sprawdź nasze inne usługi: pomoc drogowa laweta Koszalin i laweta wynajem Koszalin