Pomoc drogowa

Jesteśmy by Ci pomóc


Dominik Trans w swojej ofercie ma całodobową pomoc drogową, przez siedem dni w tygodniu, na terenie pomorza środkowego. Istnieje możliwość nie tylko wynajęcia nas do transportu uszkodzonych pojazdów, ale również oferujemy ich postój na prywatnym parkingu znajdującym się w Koszalinie.

Uwaga! Istnieje możliwość holowania auta bezgotówkowo z OC sprawcy zdarzenia.


Transport

Przewożenie uszkodzonego pojazdu do warsztatu lub wskazany adres. Nasza pomoc drogowa to nie tylko transport, ale również naprawa uszkodzonych pojazdów. Do ich przewozu z kolei używamy lawet z naszej szerokiej floty.

Parking

Przechowanie uszkodzonego pojazdu na prywatnym parkingu. Dzięki temu wiesz, że stawiasz na prawdziwie profesjonalne i kompleksowe autoholowanie. Koszalin objęty jest zakresem naszych usług i właśnie tam prowadzimy nasz fachowy warsztat mechaniczny.

OC Sprawcy

Bezgotówkowe rozliczenie z OC sprawcy zdarzenia drogowego. Zapłać bez najmniejszych problemów i zobacz, jak działa nasza pomoc drogowa i laweta. Koszalin i okolice Pomorza Środkowego znajdują się w obszarze naszych działań.

24/7

Nasze usługi świadczymy 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Dzięki temu, nawet jeśli utkniesz w szczerym polu, możesz liczyć na holowanie auta. Koszalin i okolice to tereny, które obejmujemy naszą usługą pomocy drogowej.

holowanie pojazdów koszalin

Skorzystaj z lawety do transportu uszkodzonych pojazdów

Doskonale sobie zdajemy, że czas naszych klientów jest na wagę złota. Dlatego decydując się na holowanie auta w Koszalinie właśnie z Dominik Trans masz pewność, że przyjedziemy szybko, aby uratować Cię z opresji. Nasza pomoc drogowa obejmuje wykorzystanie lawety, dzięki której odstawimy Twój samochód na wskazany parking, albo zabierzemy go ze sobą, aby dokonać wszelkich potrzebnych napraw. To jednak nie koniec! Biorąc pod uwagę, że Twój samochód uległ wypadkowi, odstawimy Cię do domu i damy Ci zastępczy pojazd!

Autoholowanie Koszalin - profesjonalna pomoc drogowa

Naszą misją jest przede wszystkim zadbanie o jak najwyższy poziom zadowolenia wszystkich klientów. Dlatego podczas holowania pojazdów przez naszą lawetę dokładamy wszelkich możliwych starań, aby odbyło się ono sprawnie i szybko, oszczędzając tym samym nerwów! Innymi słowy - wystarczy jeden telefon do naszej pomocy drogowej w Koszalinie, aby poczuć, że jest się w profesjonalnych rękach. Z nami poczujesz się pewnie i bezpiecznie, nawet jeśli Twoje auto uległo wypadkowi w nocy w szczerym polu!

Pomoc drogowa z lawetą - Koszalin

Dokładamy wszelkich starań, aby autoholowanie w Koszalinie odbywało się przy użyciu pewnych sprzętów. Dlatego też w naszej flocie znajdują się nowoczesne lawety, których używamy do odprowadzenia Twojego samochodu na nasz parking. Dzięki temu możesz liczyć na szybkie, sprawne i bezproblemowe holowanie pojazdów. Koszalin i okolice to teren naszych działań - dlatego jeśli uległeś wypadkowy na terenie Pomorza Środkowego, koniecznie zgłoś się po pomoc drogową do Dominik Trans czeka na Ciebie laweta z prawdziwego zdarzenia!

Dominik Trans - holowanie aut - Koszalin

Wybierając Dominik Trans stawiasz przede wszystkim na prawdziwie profesjonalną i jednocześnie kompleksową obsługę pomocy drogowej z lawetą w Koszalinie. Bez względu na rodzaj zdarzenia wystarczy, że się do nas zgłosisz, a z naszą lawetą pojawimy się na miejscu wypadku w godzinę, a może i nawet mniej! To sprawia, że bez strachu i problemów Twój pojazd trafi we wskazane przez Ciebie miejsce lub od razu do naszego fachowego warsztatu!

Zadbamy o Twój pojazd

Nie tylko przewieziemy Twój samochód na lawecie do fachowego warsztatu mechanicznego, ale przede wszystkim doprowadzimy go do porządku! Wystarczy, że zdecydujesz się zadzwonić właśnie do nas, a dołożymy wszelkich możliwych starań, aby uratować Twój samochód (i oczywiście Ciebie) z opresji. Bez względu na warunki pogodowe, porę dnia i nocy pojawimy się na miejscu wypadku. Dlatego nie czekaj, zaufaj naszej doświadczonej firmie, gdzie dbanie o zadowolenie klientów jest u nas na pierwszym miejscu. Co więcej, wcale nie musisz mieć przy sobie gotówki, aby opłacić naszą usługę! Sprawca wypadku również! My zajmiemy się ściągnięciem odpowiedniej kwoty z polisy ubezpieczeniowej.

 

 

Sprawdź nasze inne usługi: autolaweta wynajem Koszalin i transport wielkogabarytowy Koszalin