DominikTrans Koszalin

Dominik Trans

Bezpiecznie i na czas


Jako lokalna firma z pomorza zachodniego, możemy się poszczycić nie tylko znajomością rynku, ale indywidualnym podejściem do klienta. Dysponujemy nowoczesnym, sprawdzonym i niezawodnym sprzętem i cały czas poszerzamy ofertę pod kątem potrzeb naszych klientów. Dzięki rzetelności i solidności zdobyliśmy zaufanie wielu klientów, zarówno indywidualnych jak i przedsiębiorstw. Nasza oferta wynajmu oraz transportu nie zamyka się tylko na transport krajowy, ale obejmuje również międzynarodowy. Współpracujemy z firmami z Niemiec, Francji czy krajów Skandynawskich.

Profesjonalizm iprostota

gwarancją zadowolenia klienta


Stawiamy na sprawdzonych kierowców z dużym doświadczeniem, dzięki któremu możecie Państwo być spokojni o powierzone nam mienie. Mamy przejrzyste zasady wynajmu i proste umowy, bez niepotrzebnego „drobnego druczku”. Nie mamy przed Państwem niczego do ukrycia, dlatego na naszej stronie możecie śledzić swój transport, dzięki czemu będziecie wiedzieć dokładnie, kiedy zostanie dostarczony do wyznaczonego celu. To oszczędność czasu oraz nerwów.

Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo, dlatego laweta jak i przyczepa samochodowa jest regularnie serwisowana.

Laweta w Koszalinie - DominikTrans
Pomoc drogowa w Koszalinie - DominikTrans

Konkurencyjne ceny

gwarancją zadowolenia klienta


Mamy przejrzyste zasady wynajmu i proste umowy, bez niepotrzebnego „drobnego druczku”. Nie mamy przed Państwem niczego do ukrycia, dlatego na naszej stronie możecie śledzić swój transport, dzięki czemu będziecie wiedzieć dokładnie, kiedy zostanie dostarczony do wyznaczonego celu. To oszczędność czasu oraz nerwów.